Er du maskinfører og har lyst på et langvarig prosjekt for Hæhre Entreprenør?

Er du maskinfører og har lyst på et langvarig prosjekt for Hæhre Entreprenør?

Zawod: Maskinfører
Zleceniodawca: Hæhre Entreprenør AS
Ilość stanowisk pracy: 9
Rodzaj stanowiska pracy: 100%
Termin składania podań: 19 november 2017
Dumper anleggsmaskinfører veibygging anleggsmaskiner fysioterapeu
Dumper anleggsmaskinfører veibygging anleggsmaskiner fysioterapeu

Hæhre Entreprenør AS


Har du erfaring med kjøring av dumper? Kunne du tenke deg å være med å bygge vei sammen med Hæhre Entreprenør? Da vil vi gjerne komme i kontakt med deg!

Hæhre Entreprenør bruker Jobzone i forbindelse med alle sine utbyggingsprosjekter. Jobzone Larvik leverer maskinførere til utbyggingen av E18 - strekningen Rugtvedt - Dørdal i Telemark.

Arbeidsoppgaver

Kort og godt vil arbeidsoppgavene vil være å kjøre dumper. Du vil inngå i et team, og kjøre etter en 14/14 rotasjon. Redskapen som brukes er en Doosan dumper.

Kvalifikasjoner

Interesserte kandidater MÅ ha førerkort samt maskinførerbevis for M6 - dumper.

For å ivareta HMS og behovet for sikkerhet på anlegget, er det et ufravikelig krav til å beherske norsk muntlig og skriftlig!

Er du interessert i et langvarig prosjekt for vår oppdragsgiverpå E18? Send oss en søknad med CV samt kopi av sertifikater og eventuelle relevante fagbrev for bransjen. Søknad sendes: oyvind.lokken@jobzone.no

 

Om oppdragsgiveren

Vår oppdragsgiver er Hæhre Entreprenør AS. Selskapet har fått oppdraget med å bygge neste parsell på E18 - strekningen Rugtvedt - Dørdal i Telemark. Prosjektets varighet vil være frem til desember 2019.

Zleceniodawca

Zleceniodawca

Hæhre Entreprenør AS


Pytania na temat stanowiska pracy?