Har du erfaring med produksjonsmiljøer? Liker du å jobbe praktisk og bruke hendene? Trives du i team? Hvis dette virker interessant for deg, håper jeg du tar kontakt!
Arbeidsoppgaver
- Produksjonsarbeid på ulike stasjoner
- Bruk av verktøy
- Orden rundt arbeidsstasjonen.
Hva kan vår kunde tilby?
For en periode vil man bli utleid til bedriften via Jobzone. Dersom ordretilgangen fortsetter å utvikle seg positivt gjennom høsten og vinteren, vil det bli ytterligere muligheter. Vi kjenner virksomheten godt. Her får du god opplæring, og du blir en del av et godt og innkluderende miljø. Det vil bli muligheter for rotasjon på andre arbeidsstasjoner.
Sist, men ikke minst, vår kunde representerer et stabilt og godt selskap!
Hva ser vi etter?
Vi ser etter kandidater som har erfaring fra produksjonsmiljøer og praktisk arbeid. Du må beherske norsk - skriftlig og muntlig. Førerkort kl B.
Send meg i første omgang din CV, samt fortell meg hvorfor du søker denne stillingen. Dine personlige egenskaper snakker vi om på et intervju.
Interessert? Ring Øyvind ved Jobzone Larvik på mob 990 47 177.
I Jobzone jobber vi etter en visjon om å være den beste arbeidsgiveren i vår bransje. Du får naturligvis tilbud om arbeidskontrakt, samt lønn på linje med kundens faste ansatte.
Jobzone er sertifisert som Revidert Arbeidsgiver, og vi setter store krav til oss selv og våre kunder slik at du kommer til trygge og ordnede arbeidsforhold.