Spennende engasjement for deg som har erfaring med HR / lønn!

Spennende engasjement for deg som har erfaring med HR / lønn!

Position title: Lønnsmedarbeider a-å
Work Location: Oslo
No. of Positions: 1
Position Type: Full-time
Application Deadline: Senest fredag 26.april
Aditro Lønn Økonomi HR
Aditro Lønn Økonomi HR

STRUKTURERT - PROAKTIV - NØYAKTIG - SERVICEMINDED

På vegne av vår kunde søker vi etter deg som ønsker et engasjement i noen måneder. Du trives i en større organisasjon med hyggelige kollegaer på teamet som kan bistå deg underveis. Men det er viktig at du kan jobbe selvgående og setter deg raskt inn i arbeidsoppgavene. De holder til midt i Oslo sentrum. Du må kunne starte opp i løpet av neste uke.

Dine arbeidsoppgaver vil være

  • Registrering av lønnsgrunnlag
  • Ha eierskap til å styre og gjennomføre lønnsarbeidet A-Å
  • Bygge rutiner som bidrar til riktig lønn til riktig tid ved bruk av de ressursene som er.
  • Bygge gode kontrollrutiner i for og etterkant av lønnskjøringene.
  • Deltakelse i prosjekter innenfor fagfeltet lønn
  • Bidra til og være en pådriver for å bygge godt arbeidsmiljø på avdelingen
  • Jobbe tett mot HR, Conrollere og tjenesteplanleggere

Du kan vise til relevant erfaring. Har gjerne kjennskap til Aditro Lønn, men det er ikke et krav. Du synes det er givende å kunne lære en ny bedrift å kjenne og ser at det kan gi deg spennende muligheter videre. Du må kunne beherske norsk, muntlig og skriftlig.

Vil du vite mer? Ta kontakt med partner i Jobzone, Gro Heitmann eller send inn en CV og søknad innen 26. april 2019. Ser frem til å høre fra deg. Vi lover deg en rask tilbakemelding!