Scandic Fauske opplever stor pågang av ferieglade gjester for overnatting eller restaurantbesøk i Fauskes storstue. Hotellets hjerte - resepsjonen - er det første gjesten møter ved innsjekk og det siste ved utsjekk. Hotellet har et stort fokus på god trivsel og kvalitet i alle ledd - og at gjestene blir møtt med godt humør og ekte smil!
Resepsjonist - Fast Helgestilling
Helgene hos oss kan være fylt med festkledde gjester som feirer bryllup, konfirmasjoner og bursdager, eller bussgrupper fra hele Europa som bare vil spise og nyte hotellet og se den flotte naturen rundt Fauske. Det vil være mange ulike gjester som alle ønsker en trygg imøtekommende resepsjon som alltid er behjelpelig til å løse små og store utfordringer eller bare komme med anbefalinger om Fauske og omegn.
Liker du å yte god service og bli kjent med gjester fra hele verden?
Liker du å ha det kjempetravelt i perioder, men holder hodet kaldt og humøret på plass, mens andre perioder bare følge godt innarbeidede rutiner, rydde og ha rapporter på plass?
God opplæring vil bli gitt fra våre erfarne resepsjonister
Hos Scandic Fauske vil du få
Fast helgestilling (26 % stilling) med arbeidstid annenhver helg
Gode engasjerte kolleger som vil bidra med opplæring og dele av sin kunnskap og kompetanse med deg!
Tarifflønn
Har du spørsmål til stillingen? Ta kontakt med Jobzone Bodø og partner Gøril Nøvik tlf. 469 27 747.