På vegne av vår kunde i Ytre Enebakk ser vi nå etter en mekaniker. Du trenger ikke å ha fagbrev, men du må ha kjennskap og interesse i å skru på maskiner. Det er en stor fordel om du har enkle elektroferdigheter.
Arbeidsoppgaver:
Funksjonskontroll og reparasjoner av et bredt spekter av håndverktøy, bensindrevne og elektriske, samt noen manuelle maskiner og utstyr. Eksempler på disse er gulvsager, vannpumper, støvsugere, vibroplater, glattemaskiner etc.
Kvalifikasjoner:
Det er ikke noe krav til fagbrev som mekaniker, men du må ha kjennskap til å skru på maskiner, og stor fordel om du har noe enkle elektroferdigheter.
Du må snakke og skrive godt norsk og har god kjennskap til bruk av IT verktøy
Personlige egenskaper:
Du må være effektiv og samtidig veldig nøye i ditt arbeid. Du har gode kommunikasjons- og samarbeidsevner og er positiv og løsningsorientert. Du er opptatt av HMS- og er kvalitetsfokusert.
Jobzone jobber etter en visjon om å være den beste arbeidsgiveren i vår bransje. Du får naturligvis tilbud om fast arbeidskontrakt, konkurransedyktig og riktig lønn. Vi har gode forsikringsordninger for våre medarbeidere.
I Jobzone får du en fast kontaktperson for oppfølging, råd og veiledning som også hjelper aktivt med å finne nye oppdrag til deg når oppdragstiden løper ut. Vi har også et fordelsprogram med gode tilbud til våre medarbeidere.
Jobzone er sertifisert som Revidert arbeidsgiver, og vi setter store krav til oss selv og våre kunder slik at du kommer til trygge og ordnete arbeidsforhold.
Høres dette ut som noe for deg?
Gå inn på www.jobzone.no og søk på stillingen i dag.