Jobzone er på jakt etter erfarne og dyktige tømrere!

Stillingstittel: Vi søker faglig dyktige tømrere
Arbeids​sted: Bergen
Antall stillinger: 5
Type stilling: 100%
Søknads​frist: Snarest
Sandviksboder 1A

Er du faglig dyktig tømrer og har bred erfaring i sitt yrke? Hvis ja, så er denne jobben til deg!

Kvalifikasjoner:

  • Over 3 års erfaring som tømrer/snekker
  • Ønskelig med godt skandinavisk og/eller engelsk språk
  • Fagbrev/ svennebrev som tømrer evt. tilsvarende fagutdannelse er ønskelig
  • Manglende fagbrev/utdannelse kan kompenseres med relevant lang arbeidserfaring
  • Evne til å lese tekniske tegninger
  • Gjerne erfaring fra store prosjekter
  • Pålitelig og engasjert
  • Høy arbeidsmoral

Vi tilbyr:

  • Langsiktige prosjekter for solide kunder
  • Ordnete arbeidsforhold hvor HMS er i fokus
  • Lønnsbetingelser i henhold til kundens interne nivå
  • Utvikling og god oppfølging

Vi oppfordrer team til å søke. Registrer deg på vår hjemmeside, og send inn søknad i dag!

Alle søkere med de rette kvalifikasjonene vil bli vurdert fortløpende.

Se også vår hjemmeside for andre stillinger: www.jobzone.no.

Czy jestes wykwalifikowanym ciesla konstrukcyjnym i masz szerokie doswiadczenie w pracy w swoim zawodzie? Jesli tak, to ta praca jest wlasnie dla Ciebie!

Wymagania:

  • Powyzej 3 lat doswiadczenia w zawodzie ciesli
  • Znajomosc jednego z jezyków skandynawskich / albo dobra znajomosc j. angielskiego
  • Certyfikat norweski lub obecne ksztalcenie sie w zawodzie ciesli
  • Brak certyfikatu moze byc zrekompensowany odpowiednim doswiadczeniem zawodowym
  • Umiejetnosc czytania rysunku technicznego
  • Doswiadczenie w pracy na duzych projektach
  • Rzetelny i zaangazowany
  • Wysoka etyka pracy i checi do pracy

Oferujemy:

  • Dlugoterminowe projekty u naszych klientów
  • Prace zgodna z przepisami BHP
  • Dobre zarobki
  • Rozwój
  • Zachecamy do szukania pracy w zespole/grupie.

Zarejestruj sie na naszej stronie internetowej i wyslij swoja aplikacje juz dzis!

Wszyscy kandydaci z odpowiednimi kwalifikacjami beda poddawani ocenie na biezaco.

Zobacz takze nasza strone internetowa w celu sprawdzenia propozycji pracy na innych stanowiskach: www.jobzone.no

Spørsmål om stillingen?

Katarzyna Lewandowska
Partner