Ressurs innen instrumentering og geomonitorering

Ressurs innen instrumentering og geomonitorering

Stillingstittel: Ressurs innen instrumentering og geomonitorering
Arbeids​sted: Lysaker
Oppdrags​giver: Cautus Geo AS
Antall stillinger: 1
Type stilling: 100%
Søknads​frist: Snarest
geologi geoteknikk landmåling geomonitorering
geologi geoteknikk landmåling geomonitorering
Lysaker / Drammen
Lysaker / Drammen


Er du en ressurs innen instrumentering og geomonitorering? Har du Geo-bakgrunn fra geologi, geoteknikk eller landmåling?

 

Cautus Geo AS er et uavhengig selskap med hovedfokus på utvikling, etablering og drift av ulike målesystemer. Selskapet har som mål å være en ledende og utviklende aktør innen effektive og sikre løsninger for overvåkning av konstruksjoner, landområder, vann, klima og miljø. Driften innebærer alt fra etablering av utstyr i felt i spennende omgivelser, til utvikling og drift av løsninger inne på kontoret. Selskapet har en meget god omsetningsutvikling og solid økonomi, samt en stadig mer markant rolle innen Geo bransjen.


Vi er nå ute etter en «feltressurs» med grunnleggende akademisk retning på bachelor nivå innen et av selskapets definerte tjeneste områder. Nyutdannede vil også bli vurdert. Arbeidsoppgavene vil delvis foregå i felt og delvis på kontor og en løsningsorientert holdning er helt nødvendig. Selskapet opererer i hele Norge med nye og moderne lokaler på Lysaker og i Drammen.
Personlig egnethet for stillingen vil bli vektlagt. Stillingen vil starte som vikariat med stor mulighet for fast ansettelse.


Vi er nå interessert i å komme i kontakt med kloke- og dedikerte hoder som ønsker å ta del i videre aktivitet. Dersom du har interesse og kunnskaper innen sensorteknologi, automatisering og praktisk geofag, ta gjerne kontakt med Stein Andrè Haugerud, mobil 954 03256, Jobzone Drammen.

Om oppdragsgiveren

Jobzone er det største norskeide bemanningsselskapet. Vi betjener de fleste bransjer og et bredt spekter av yrkesområder innen privat og offentlig sektor. Jobzone har en visjon om å være den beste arbeidsgiver i bemanningsbransjen. Det innebærer nærhet og tett oppfølging av våre ansatte i oppdrag hos våre kunder. Derfor har vi 40 lokale kontorer rundt om i Norge som ivaretar vår viktige rolle som arbeidsgiver og rekrutteringspartner.

Oppdrags​giver

Oppdrags​giver